Citat:
Ursprungligen postat av
Alonen
Sozze-horan Ardin borde ta mig fan spärras in i en madrasserad cell. Å sen slänger vi nyckeln.
Tyvärr är denna typ av personlighet som hon har väldigt nyttig för folk med mycket pengar som kan dra nytta av hennes egenskaper.
Hon saknar helt självkritik och är samtidigt otroligt fixerad vid vissa vanföreställningar. Alla som på något vis säger emot henne blockeras direkt. Väldigt bra egenskap för att passa bland sossar eller sätta dit personer som inte förstått vem de hamnat i säng med.
Citat:
Ursprungligen postat av
Alonen
Hon är ju uppenbarligen HELT jävla rubbad!

Narcissist och saknar empati. Att hon har ett mycket stort behov av att höras/synas bevisas av den typ av arbeten hon sökt sig till. Jobb hon inte fått på grund av kompetens

utan snarare gissar jag hon taktiskt och målmedvetet försöker ta sig in. Ej rädd för att trampa på folk för att nå sina mål.
Hon är så extrem att jag tror CIA haft koll på henne ett bra tag innan de såg till så hon och Julian Assange "träffades"