2024-03-20, 13:51
  #28513
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av emmizen32
Jag hittade på honom för en tid sen.
Då var han skriven i Sundbyberg.
Men nu verkar han vara borta från den adressen och jag hittar inte heller på honom.
Minns att han inte fanns på ratsit men hittade på Mr koll.
Finns inte på personnr heller.

Hittade också på honom förut. Men nu verkar han vara helt borta.
Citera
2024-03-20, 13:57
  #28514
Medlem
Redivivuss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av EnLitenkille
Hittade också på honom förut. Men nu verkar han vara helt borta.
Bara att hoppas på det bästa då...
Citera
2024-03-20, 14:04
  #28515
Medlem
blixtensords avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Redivivus
Mycket farlig och samvetslös person som utnyttjar sin efterblivenhet, som han är väl medveten om, för att manipulera sig fram och smita undan ansvar. Hans kvinna är från Ghana eller annat afrikanskt land. Minns f ö hur PappaStors afrikanska kvinna tog det då hon fick reda på hur hennes make höll på och jagade barn...
Hur tog hon det?
Citera
2024-03-20, 14:20
  #28516
Medlem
blixtensords avatar
Patrik är 7 år äldre än gädda #392, det är fan helt otroligt! När dem är i bild samtidigt tänker jag att Patrik är en yngling som sätter dit en gammal snusk-farbror haha!
Citera
2024-03-20, 14:41
  #28517
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av blixtensord
Hur tog hon det?
Precis min fråga. Vi kan väl inte veta hur pappa stors fru reagerade?
Citera
2024-03-20, 14:42
  #28518
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av stickan888
#392
Har en vidöppen Instagram
förnamn+stehag
Han lägger upp om autism, så antar att det är den diagnosen han har
Jag hittar inte hans Facebook, har han stängt den?
Citera
2024-03-20, 15:15
  #28519
Medlem
blixtensords avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Jonsson99
Jag hittar inte hans Facebook, har han stängt den?
Den är uppe, Skånes flagga som profilbild. Dubbelkolla att du har rätt namn.
Citera
2024-03-20, 15:26
  #28520
Medlem
farbror Svens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av StigEngstrom
367 kommendörkaptenen fortsätter kämpa för sin rätt! 🤣
Vilken jävla lirare, man kan ju gissa att han lyckats klättra på karriärstegen med sin kombination av nördhet och sitt överdrivna självförtroende, som huggen och stucken till att bli ett fruktat befäl som alla i omgivningen hatar.
Stum som en fisk under konfrontation men i bilen på vägen hem, då förberede han sig för sjöslag!

Kungliga Örlogsmannasällskapet (KÖMS)

KÖMS har lierat sig med en folkdomstol. Folkdomstolen i fråga tillämpar fullständig kriminell transparens och lägger ut alla tillgängliga persondata om av dem utpekade personer.

Folkdomstolen är direkt kopplad till ett hemligt kriminellt nätverk Telegram Gräv baserat med servrar i Dubai. Telegram Gräv bryter mot flera lagar vad gäller personlig integritet (GDPR) och den nya AI-lagstiftningen. Telegram Gräv har jagat flera personer till självmord. De hotar personer, bedriver telefonterror och övervakning av personer för att trakassera dem in i döden och därefter deras anhöriga.

Personal vid Försvarsmakten, FMV, FOI och FHS är aktiva i det kriminella nätverket Telegram Gräv. De är med och jagar personer till självmord, skickar hotbrev, bedriver telefonterror och gör hembesök. De antastar avlidnas anhöriga. De fullföljer allt annat än försvarets värdegrund. Kalla in dem och avskeda dem.

Det var inte jag som började. Det var KÖMS. Därför tillämpar jag total transparens i alla riktningar.

KÖMS anser att jag är kriminell trots att det inte finns något polisärende, inget åtal och ingen dom. Jag är endast en vanlig medborgare som blir angripen av AI manipulerade bilder och texter. Jag har inte gjort något olagligt.

KÖMS (John Timerdal, dead man walking, med flera) har uteslutit mig men har inte angivit något beslutsmotiv fast jag begärt ut hur beslutsmotiveringen ser ut och vilka personer som fattade beslutet. Fega uslingar.

Kommendörkaptenen, gädda #367:

Det är väl inte helt otänkbart att han har vapenlicens. Kan ett uttalat dödshot ("... dead man walking, med flera") räcka för att det dras in?
Citera
2024-03-20, 16:00
  #28521
Medlem
Helt otroligt att man kan va så korkad att följa med in till polisen och lämna över sitt olagliga innehåll.
Han hade verkligen noll att tjäna på det.

Hade han haft 1 kilo knark på sig hade han väl gått till polisen då med.


Polisen verkar va jövligt slapp också som inte självmant kommer ut och tar han när dumpen meddelar.
Citera
2024-03-20, 16:20
  #28522
Medlem
# 352 Förnekelse ansikte har fått huset sålt nu. (ica Norberg)

Begärde 230.000 men fick 100 mindre.
Citera
2024-03-20, 16:24
  #28523
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av blixtensord
Den är uppe, Skånes flagga som profilbild. Dubbelkolla att du har rätt namn.
Tack!
Han skriver under Incheckningar att han var i Ohio nu i mars.
Jag kanske är fördomsfull men han känns inte som den typiska USA-resenären.
#392
Citera
2024-03-20, 16:29
  #28524
Avstängd
Citat:
Ursprungligen postat av Therak900
Helt otroligt att man kan va så korkad att följa med in till polisen och lämna över sitt olagliga innehåll.
Han hade verkligen noll att tjäna på det.

Hade han haft 1 kilo knark på sig hade han väl gått till polisen då med.


Polisen verkar va jövligt slapp också som inte självmant kommer ut och tar han när dumpen meddelar.
Men samtidigt Dumpen är en privat aktör och jag tror att polisen är lite försiktiga med att komma ut direkt när dumpen ringer, det är lite vad jag tror.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in