2010-10-31, 19:31
  #1
Medlem
HardcoreGuys avatar
hejsan, har ett litet problem som jag skulle vilja f lite svar och lite objektiv syn p.
r ihop med en tjej som jag lskar ver allt annat, hon r den dr som jag vill leva mitt liv med om det tillter.
hon r snll, ser bra ut och r en jttevarm mnniska och skmmer aldrig ut sig, nstan .
men till problemet, igr s var vi p halloween fest hemma hos en vn till henne.
nr ja kommer ut till hallen in till toaletten s str min flickvn med tv av hennes tjejkompisar samt en av dessa tjejers kille. fr ett visst antal mnader sen va den hr killen och hans respektive p en fest och denne killen ska d ha gtt in p toaletten med en annan tjej och haft sex nr hans flickvn var p samma fest. sant eller falskt vet jag inte, jag fr frlita mig p vad som har sagts.
men i alla fall s gick jag frbi dem in i ett annat rum och nr jag kommer tillbaks igen ser jag dem hr tjejerna,min flickvn och den hr killen frsvinna in p toaletten och lsa drren mitt i ansiktet p mig. och det e nu vad som hnder som jag vill ha era synpunkter p.
jag brjar direkt analysera vad tre tjejer och en kille gr inne p toaletten och just att det var han fick bgaren att rinna ver s jag bankar p drren med ett hrt slag, varp det tar en stund innan dem kommer ut och jag ,frbannad som jag r rusar in och dum srad och ledsen som jag var puttar till min flickvn och frgar henne om hon e helt dum ihuvudet och hur fan hon tnker, det va trots allt genom henne jag ftt hra ett visst antal gnger om vilket jvla svin denne killen ska vara. jag ser verkligen rtt vid detta tillfllet och tnker att det r bst jag tar mina grejer och sticker innan jag verkligen kokar ver , n en gng stller sig min flickvn emellan och jag puttar henne och sger ett ord helt i ondan, hora med andra ord och gr. senare p kvllen kommer hon hem till mig fr hon ska ha sina saker och insisterar p att hon ska ha dem, de slutar med att hon fr sova hr men det tar en stund innan hon slutar sjlvfrneka vad hon gjort och ber om urskt.


det jag vill veta r om ni tycker jag handlade fel, eller rent utav de var helt ondigt? eller fanns det grund fr det jag gjorde?

tackar
Citera
2010-10-31, 19:35
  #2
Medlem
Ampzzzs avatar
Vad exakt gjorde dom?
Citera
2010-10-31, 20:11
  #3
Medlem
HardcoreGuys avatar
dem gjorde inget enligt vad hon sger och det tror jag p, detta handlar om principer att man kastar skit ver ngon fr att sedan kra samma sociala skdespel
Citera
2010-10-31, 20:31
  #4
Medlem
Svagdrickas avatar
Jag fattar precis hur du knde och hade skert kunnat gra samma sak om det var 10 r sen...men du fuckade upp det anser jag. Klart du inte kan rusa in som en tjackad grobian och brja putta omkring p din tjej. Att dessutom kalla henne fr hora r tvrdligt, fr dig. Folk tycker garanterat att du var dum i huvet som gjorde s, srskilt om det var infr hennes tjejpolare. N, tagga ner lite grann, var lite cool nsta gng och agera inte utan att tnka efter, alternativt: bli inte s packad att du inte kan kontrollera dig. Jag har i alla fall valt att inte fortstta bete mig p ett snt stt som du gjorde och det har belnat sig mngfalt.
Citera
2010-10-31, 20:51
  #5
Medlem
HardcoreGuys avatar
kul att du frstr pongen, och jag inser ocks att det var ett klandervrt beteende men i stridens hetta och med mngder alkohol s blev de som de blev, gjort r gjort och jag str fr vad jag gr. tror de e dags att lgga ner krken kanske, har tv frldrar som r alkolister ocks s det bdar inte bra. jo tack jag frstrde framfrallt fr mig sjlv och de e en skitsak egentligen, men jag tycker hon kunde visat lite stake och sagt att han kunde gtt ut eller s kunde hon vntat, mycket att krva kanske men jag krver samma av andra som av mig sjlv
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in