Citat:
Ursprungligen postat av
frekkinhead
Jag kommer fortsätta länka till privata saker. Tycker du inte det är privat nog att gubbarna skickar sina nummer och för- och efternamn. Man märker att du inte har mycket erfarenhet inom denna bransch för om du hade det så hade du vetat att vi har Skype-grupper där vi som operatörer konstant skickar privata saker på targets, skriver till dem på FB och lockar in dem på andra sidor som vi själva skapat för att tjäna pengar som affiliates. Men lilla sötnosen som du har kanske inte kommit så långt.
Love&Kisses
Ja, men gör det då, om det får dig att känna dig edgy nog att ta dig igenom vardagen så fortsätt för all del.
Ja, det är häftigt att du har din skypeklubb med likasinnade, lite som när Haparandaflickan berättade om vilken härligare miljö än den på JH, hon har med sina operatörsgrupper. Ni är så speciella och gulliga. Jag avundas verkligen dig och dina vänner.
Citat:
Ursprungligen postat av
frekkinhead
Och samtidigt har du en target som profilbild. Att du inte kan ha någon form av självinsikt, wow, tycker synd om dig verkligen.
Dansar naken framför dig och skakar min rumpa framför ditt ansikte
Och hur menar du att han är identifierbar på något sätt? Vet du vad han heter eller vart han bor? Om jag skriver i någon annan tråd, kommer någon annan kunna identifiera honom eller kommer de inte lägga så stor vikt vid min avatar?