Citat:
Ursprungligen postat av
Theresev97
Kornblomst: Interessant. Jeg vet ikke om jeg skjnner dette helt, men sier du at TH var i stand til sende andre meldinger enn bare de 6 alternativene som sto i brevet p den bitcoin plattformen? Og at det var undvendig g over p kryptert epost? Det er i s fall viktig.
Jeg vet ikke hva TH er i stand til sende av meldinger sammen med bitcoins. Sannsynligvis ingenting, siden DenAntatteMotparten aldri svarte.
Politiets Krise og gisselforhandlertjeneste, eller Kripos, bisto 10. desember 2018 med sende meldinger sammen med bitcointransaksjoner. Der ble det foresltt at kommunikasjonen videre skulle foreg i Monero. DenAntatteMotparten svarte aldri.
S ja, alle slags kriminelle ville ha svart p forslaget om flytte kommunikasjonen over til Monero. Og ja, det var undvendig g over til kryptert e-post.
Sannsynligvis er rsaken til manglende kommunikasjon at TH er DenAntatteMotpart. Og at TH ikke har greid inkludere meldinger i bitcoins-transaksjonene fra DenAntatteMotpart.