Citat:
Ursprungligen postat av
bjorklov
Ok jag tolkade ditt inlgg som att sweet passion var en massage-salong eller dylikt dr man fick knulla tjejerna fr lite "extra" men det var allts en escort-agentur.
500 fr 2 timmar r vl min smrtgrns, d fr det vara rejlt bra kvalitet.
Hade grna trffat Elsa men 1 000 fr 2 timmar r fr mycket fr mig.
Tack fr lnkarna!
Hmmm du har vild fantasi!
Jag skrev ju att jag inte besker massagesalonger. nd tror du att jag skulle beska massageinrttningar med tyska damer som skulle brja snaska kotte om man sticker dit 10 euro extra 😊
Jag tror det inte ens hnder i fattigaste afrika.
Och ja en snygg trevlig tysk tjej som jobbar extra kostar vl runt 500 euro fr 2 timmars kvalitestssamvaro p hotel.
Alternativen fkk slutade jag med fr lnge sedan. Inget kul att kyssa random rumnsk tjej med mustafas spermarester i munnen.
Och inte mycket billigare heller om man rknar 2 timmars ssmvaro.
Men smaken e som baken. Och denna trd avhandlar ju escorttjejer.
Att jag lnkade elsa var fr atg hon snackar svenska och jag startade en trd om svenska escorter i tyskland. Men responsen var lg.
Hursomhelst jag rekar tex tyska escorttjejer
Mest trevliga intelligenta och kta utan mustafas sperma i mun