Citat:
Ursprungligen postat av
Jasper.Newton
Jag har sagt till min tjej att jag tycker om att se henne onanera, så ibland erbjuder hon sig att onanera medan jag ser på. Jag runkar inte under tillfället, men jag blir så upphetsad att min kuk bultar och det läcker försats. Jag har förklarat exakt detta för min tjej, och hon säger att detta är den bästa förklaringen för hur det känns för henne också när hon ser på mig när jag onanerar. Det är som att hennes vagina "krymper" eller kramar åt sig själv, stramar åt sig själv, per automatik, och ju kåtare hon blir desto våtare blir hon, ungefär som med försatsen.
Jag tycker att det är ganska dekadent oavsett vilken sida man är på.
Wtf, jag gav två svar, men lyckades ändå missa frågeställningen... Hmm, nej jag tycker bara det är störande att onanera när en tjej ser på. Obekvämt. Det är inte ovanligt men jag personligen gillar det inte.
Jag tycker likadant. Det sista.Varför dekadent? På film har jag tyckt om att se kvinnor onanera. Jag gilla inte att göra det inför tjejen. Jag försökte o gjorde det dock när hon bad om det. Vet inte varför hon bad om det. Sen gjorde jag det en gång när hon inte bad om det på fyllan. Hon drog. Hon vänta väl bara på en anledning. Ett skäl. Och det kan de få till. De får ut vad som helst dynga ur en. Som en vinpress.. Själavård. Kamratlig uppfostran. Man ska inte tro man är nåt.
Och det var väl för mitt bästa. Men tillvägagångssättena. Skamlöst. Och sen pratar man inte om grejerna. Man ska bara gå till Jesus som ingenting. För att man fick en trasig uppväxt. Man var trasig. Det verkar som kvinnor har mycket makt. Moderhjärnan.
Kan inte tänka mig tjejer tycker det är upphetsande.
Jag tycker det känns genant och förnedrande. Löjligt.
Det var några rätt så jämnåriga killar en gång som drog fram sina snablar (där nere)med halvbånge. Jag var oskuld. Efter det hala jag fram den hos en tjej jag trodde skulle ha sex med mig för jag hade hört hon var "fitta o hora" inte mina ord. Jag ville bara ha lite erfarenhet.
. men det blev inget. Ville nog ha bekräftelse att man dög. Det handla mycket om det. Jag vet inte varför mina kompisar då gjorde så. Kanske det var ett test från omgivningen. Anhöriga. Varit mycket såna setups för labbråttan här.
Men nej förstår mig inte på cs Lewis fäbless som han hade. Känns overkligt sjukt och självförnedrande. Han kan inte ha mått bra. Många komiker mår väldigt dåligt.
Av oroliga samhället som lagt sig i lite mycket på fel sätt. Kan tyckas.