• 1
  • 2
2003-10-30, 17:08
  #13
Medlem
brolin eller robert pryts?
Citera
2003-10-30, 18:08
  #14
Medlem
johnjohns avatar
Hon är och förblir en hora.
JJ.
Citera
2003-10-30, 18:19
  #15
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av oxydon
Nej tack! Inte för mig iaf! Tycker hon är skabbigt äcklig och plastig. Hennes kändisskap beror på att hon om och om igen lyfter nya delar av sin kropp, likaså Baren-Miral. Fy fan för sådana människor! Så jävla falska och äckliga att det inte är sant :mad: Att dem får sådan publicitet som de får är obegripligt, ännu obegripligare är att de ska göra ett tv-program tillsammans!? Tittarsifforna kommer säkert vara skyhöga också, till råga på allt!

Ne uschiamej!


Haller med. Fy fan for sadana javla mediahoror. Spotta dem i fittan och spruta dem i ansiktet ar det enda de duger till, knappt det!
Laste for ett tag sedan att Meral salde sina anvanda trosor till en snubbe pa krogen i Gavle for elva papp. Man kan ju fraga sig vem fan som vill kopa ett par snuskiga trosor av den ackliga fittan for elva tusen? Hade hellre eldat upp pengarna!
Citera
  • 1
  • 2

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in