Citat:
Ursprungligen postat av
psychicsailor
Förhoppningsvis så ryker Kherson. Sen får ryssarna (och ukraina) en fin försvarsgräns längs Dniepr, den kommer inte Ukraina över. Stor risk Putin placerar ut kärnvapen.
"Placerar ut”? Vad faan? Tror du att det är några reflexstoplar i vägkanten eller?
- Hej! Vi fick just några lådor kärnvapen och anda förnödenheter från Moskva så ställ Er nu alla i kö och så tar ni varsitt par nya stumpor ur ena lådan och
ett kärnvapen ur den andra lådan. Sen har vi packat en termos med varm choklad och Mariekex till alla på bordet vid ytterdörren.
- Och innan ni försvinner så lyssna, för det här är viktigt!
- Termosen öppnar man genom att vrida locket
medsols och kärnvapnet apterar ni genom att vrida det motsols. Chokladen är jättevarm och vi vill inte att någon gör sig illa av misstag!
-När ni är klara där och så kan ni kila iväg ut till fronten och kriga, så ropar vi sen när middagen är klar..😂
Varför är ni Putinrunkare så satans efterblivna?