Ja vad vet vi om honom nu? Har han fått en modern spelkonsol som han ville eftersom han menade på att han inte använt delar i sitt ps2 plus sina exrema kampsportskunskaper till att döda flera vakter? Han menade ju det, eftersom att han varit snäll och inte gjort detta så borde han belönas. Kallar han sig fortfarande för Fjotolf Hansen? Har han blivit mager el fet i fängelset?
Det har ju snart gått 13 åår sedan han dömdes så hyr har han celler uppdaterats? Har de tagit bort dörrarna emellan så han slipper visiteras varje gång han vill tex gå in i sitt gym.
Vad för utrustni g har han i gymmet? Har an fått en ny soffa och säng med mera? Saker slits ju endel på 13 år. Spec när han tillbringar hela dygnen därinne och inte tex är på jobbet i nio timmar. Om han fått ett nyare Tvspel, isåfall vad är det för konsol. Vad läser han för böcker? Får han se filmer som har iaf pg 13 och innehåller oblodigt våld?
Det är så mycket man vill veta om Breivik. Finns det ingen hemsida som håller koll på sånthär?
Här två små melodier om honom.
Dinedinge ding ding iding, här kliver Breivik in. DInge dinge ding ding idng, Breivik är King!
En tempelriddare här bor i staden han mördar sossar mest hela dagen, han mördar stora han mördar små. Han mördar några med kippa på.
Och en till, Hurra hurra för ABB, din gänring får ju mig att le!
Jag har FÖ skickat honom några julkort
Har han inte folk som jobbar där för att vara typ lite hällskap åt honom?
Det skulle jag gärna jobba som för 20k svenska netto.