Citat:
Ursprungligen postat av
Tjockistjorven
Som rubriken lyder - jag vill ha sex med min ngra r ldre syster som jag har varit vldigt intresserad av sexuellt i nrmare 20 r.
Det hela brjade efter att hon flyttade till en annan stad. Innan hon flyttade umgicks vi vldigt mycket och gjorde en hel del ihop. Efter att hon flyttade trffades vi inte mer n ett par gnger per r och jag saknade hennes sllskap. Spola fram ett par r s brjade jag tillbringa ett par veckor av sommarloven hemma hos henne och hennes kille. Jag tyckte verkligen om att komma dit och umgs igen. D var det som att ngonting vcktes i mig, en knsla och lust som var vldigt ptaglig och jag brjade fantisera om henne nr jag onanerade. Drefter nr jag var hemma hos dom hittade jag nakenbilder p henne i deras dator samt en digitalkamera. Nr de jobbade och jag var sjlv hemma hos dom runkade jag till bilderna tills ballen blev bl. Sedan dess har jag inte kunnat slppa henne ur mina tankar. Vi har ett normalt syskonfrhllande och bra kontakt. Detta r en fantasi som jag med varenda fiber i kroppen verkligen vill ska bli verklighet. Jag vill verkligen ha sex med min syster. Jag vill inte att vi ska avsluta vra frhllanden eller s utan bara trffas och ha sex ibland.
Det r nstan en sorg i mitt liv att detta inte har skett. Jag r givetvis alldeles fr rdd fr att hon ska reagera med avsky och ta avstnd om hon skulle f reda p att hennes bror vill ligga med henne. Men det r verkligen ngot jag vill gra.
Du mste inse att din hjrna spelar dig ett spratt. Du tnker s bara fr att du r fet och inte kommer nra ngra andra tjejer, sista hoppet lixom.
Men det r helt fel och strt
Brja genast att jobba med dig sjlv s att du blir attraktiv fr tminstone en halvtjock och halvful tjej med en trevlig personlighet