Citat:
Ursprungligen postat av flygandApan
Bor i samma område och håller med, visst är det spännande
![Smile](https://static.flashback.org/img/smilies2/smile1.gif)
Blåser som satan men börjar lugna sig lite nu tror jag. Lampor och datorn har blinkat till vid några tillfällen. Är orolig att en gren från trädet utanför ska krossa en ruta men tror det är lugnt.
Var just ute på balkongen och tog "godnatt-ciggen", kunde konstatera att det fortfarande blåser överjävligt till och från (Gävle). Men det verkar som sagt ha börjat röra sig mer söderut mot Sthlm till.
Citat:
Ursprungligen postat av DemiJjurgen
Fönstrena blåser faan in närsomhelst.. Panik el grande på väg... Jävla fittDagmar... Nån som vet när det beräknas vara över.. Är V75tävlingarna imorgon i fara
Bor i sthlm
Avtagande framåt dagen, måndag. Jag skulle gissa på att det lugnat ned sig rätt skapligt redan framåt 8-tiden.
- Haha, precis nu small det till som bara fan, tror en del av taket lossnade och flög ned på gatan alldeles utanför. Ett billarm gick just igång längre bort också. Ska man verkligen gå och lägga sig?