Citat:
Ursprungligen postat av
NikoBoris
Jeg vet at det ikke var et nytt avhr. Jeg mener bare at ham trolig har blitt konfrontert med ny informasjon p det tidspunktet han ble syk. P det tidspunktet var han p et mte. Om det har skjedd via advokater eller hvisking i ret har jeg ingen mening om.
Hvis det er kommet frem noen ny informasjon i det siste s er i hvert fall ikke Hagen blitt informert/konfrontert om dette.
Eventuelt ny informasjon, fra de nye stedssunderskelsene, eller nye avhr, eller lignende, er jo ikke, kan jo ikke, ha blitt fremlagt for han, den tid han/de ikke vil snakke med politiet.
For, som jeg sa, s rakk han aldri engang treffe etterforskerne i gr, han ble kjrt hjem til jobben fr de engang rakk se ham, fordi forsvarene vurderte hans helsetilstand til ikke vre god nok til gjennomfre opplesning og godkjenning av dette tidligere avhret.