2024-10-13, 03:28
  #41029
Medlem
Ond.hickas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av HassanVonEssen
Ja, den här gången var det särskilt tydligt. Han kunde lika gärna ha chattat med IKEAs hjälprobot. Det är en slags påtvingat sexologsamtal han genomför. Behandlaren i andra änden ska bara lyssna och helst nicka gillande medan han får vältra ur sig alla uppdämda begär. När någon med hans till synes asociala personlighet får så mångårigt uppdämda begär slutar det tydligen såhär när han äntligen hittar någon som uppmuntrar honom att öppna sig. Han blir ett perverst ånglok som glömmer att stanna vid varenda station.

Citat:
Ursprungligen postat av HassanVonEssen
Ja, den här gången var det särskilt tydligt. Han kunde lika gärna ha chattat med IKEAs hjälprobot. Det är en slags påtvingat sexologsamtal han genomför. Behandlaren i andra änden ska bara lyssna och helst nicka gillande medan han får vältra ur sig alla uppdämda begär. När någon med hans till synes asociala personlighet får så mångårigt uppdämda begär slutar det tydligen såhär när han äntligen hittar någon som uppmuntrar honom att öppna sig. Han blir ett perverst ånglok som glömmer att stanna vid varenda station.

Vet inte ens om hon uppmuntrar så mycket. Säger ju i princip bara "hihi", "ne", "söt", "mysigt", "suga kanske", "skicka bild på ditt ansikte" och "men kan du lägga av jag är hos mormor". Ibland är fiskarna lite mer spralliga när de svarar på tramset (har du dejtat äldre någon gång? gillar du att suga? Jag älskar att slicka. Älskar när tjejen kommer. Vill du ha den här? Sperma överallt. Håller nog på att bli kär i dig, du är så mogen. Kolla vad hård jag är osv) men här verkar hon ju mest irriterad.
Citera
2024-10-13, 04:34
  #41030
Medlem
MorgNThorgs avatar
FB är ännu öppen.
Fantastiskt!
Citera
2024-10-13, 09:02
  #41031
Medlem
Har dumpen fångat någon kvinnlig pedofil?
Citera
2024-10-13, 09:17
  #41032
Medlem
orrtupps avatar
Citat:
Ursprungligen postat av gart
Har dumpen fångat någon kvinnlig pedofil?
En.
Citera
2024-10-13, 10:19
  #41033
Medlem
ElementarSturgeons avatar
Citat:
Ursprungligen postat av orrtupp
En.

Fel, 2, eller 3 beroende på hur man ser det.

Den gamla hongäddan som fantiserade om familj samt ert yngre dock fetare avskräckande som skulle sälja sitt barn och skyllde allt på att det skulle vara en utpressning.

Sedan har vi ju en kvinna till med i en konfrontation med husbilspeddot utan tänder

Minns ej nummer på någon av de
Citera
2024-10-13, 10:43
  #41034
Medlem
Ond.hickas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av HajPaDig
Sexchattande verka4 tråkigt mot telefonsex tycker jag 😁

Telefonsex är ju asjobbigt, man måste leverera hela tiden och har noll betänketid. Prata i telefon, usch.
Citera
2024-10-13, 10:50
  #41035
Citat:
Ursprungligen postat av ElementarSturgeon
Fel, 2, eller 3 beroende på hur man ser det.

Den gamla hongäddan som fantiserade om familj samt ert yngre dock fetare avskräckande som skulle sälja sitt barn och skyllde allt på att det skulle vara en utpressning.

Sedan har vi ju en kvinna till med i en konfrontation med husbilspeddot utan tänder

Minns ej nummer på någon av de
Dessutom ytterligare en kvinna i "Gäddparet från Kramfors" nummer #473
Citera
2024-10-13, 11:23
  #41036
Medlem
ElementarSturgeons avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Inget.internet
Dessutom ytterligare en kvinna i "Gäddparet från Kramfors" nummer #473

Visst katten, den retarderade valrossen missade jag helt, då är det totalt 4 kvinnor som på ett eller annat vis fastnat i Dumpens nät.

Om någon minns deras olika nummer / konfrontatiomer så hjälp gärna till.

Edit

#169 var den första kvinnliga avarten.

https://dumpen.se/2022/11/29/polisen...adda-napp-169/

#192 är den äldre kvinnan

https://dumpen.se/2023/10/11/hongadda-i-skolmiljo/

Klassiskt telefonsamtal , rekommenderas att lyssna på

#253 Husbilssugen är en bisittare i spektaklet
Det är något mystiskt med henne och hennes spelade "ignorans"

https://dumpen.se/2023/07/10/husbils...3-helsingborg/


# 473 Valrossparet från Kramfors

https://dumpen.se/2024/08/30/gaddparet/

Förresten, Hassan Von Essen, du kanske borde lägga till de 4 i din statistikfilofax ? De är ju unika på sitt sätt, och inte det smickrande viset.

"Hur många kvinnliga gäddor? "

4 så länge, tror dock det dröjer ett år innan nästa , även om de är på något vis högintressanta i sig själva.
__________________
Senast redigerad av ElementarSturgeon 2024-10-13 kl. 11:59.
Citera
2024-10-13, 12:43
  #41037
Medlem
BarryHatters avatar
Citat:
Ursprungligen postat av PROLIFIC
#493 - Glugge forsätter charma

"Älskar att få ett handjobb av en duktig tjej Var får jag tömma den? Blir det inne i dej finns risken att du blir tok-gravid Skönt men mkt ansvar med en liten bebis O din snygga och vältrimmade mage kommer bli rund o fin Får jag se den igen? Spänn gärna ut den på bilden"

"Nu sängen och kåtis"

"Se tuttisarna? Älskar mjölkisar (.) (.) Vill drunkna mellan dem" ( )

"...men gillar tanken på att du kan bli höggravid" ()

"Av bara en droppe spärma Sperma stavas det väl En liten droppe sperma i din tighta springa o satsning va skönt Åh satan va skööönt Satan" ()

(barnet svarar att hon äter p-piller) "Vill att du slutar med om vi ses för SEX Tänder nåt sjukt på att du KAN bli gravid Lovarts försiktig ändå Sprutar på magen eller ryggen om jag får ta dig bakifrån Visst gillar du spärma? Varm kladdig och doftar. Samlag gör min"

Jävla dåre. De allra flesta gäddor är måna om att inte göra barnet på smällen med så finns det såna som PappaStor och Mjölkis-Glugge som tycker att det är hett. Och Mjölkis-Glugges sperma "doftar samlag".
#493
Riktigt snuskig monolog med fula ord. Fula ord i bemärkelsen fruktansvärda ordval.

Dessutom skriver han på ett sätt som många boomers gör. De liksom förintar både grammatik och satslogik och vevar igång en ihärdig flod av rappkalja där de ger läsaren i uppdrag att själv lista ut var skiljetecken ska befinna sig och/eller varför det inte räckte med ett, varför det behövdes 12 emojis i rad och logiken bakom varför vissa ord skrivs med versaler. Dessa sitter till vardags på Facebook och vräker ur sig saker och bråkar med varandra om massa oviktigt skit. Försöker man hänga med i deras konversationer så känns det som man fått en stroke när man läst klart. Glugges perversa kackel är stöpt i samma form fast också med en groomande aura.
Citera
2024-10-13, 12:58
  #41038
Medlem
PROLIFICs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Florman
#493 Undrar om han var nykter när han höll på så där? Det känns onormalt gränslöst.

Det verkar som att flera av kåtfittan-meddelandena är skrivna innan barnet ska gå till skolan så han lär ju varit nykter när han skrev dem. #493

Citat:
Ursprungligen postat av HassanVonEssen
Tack. Har inte orkat läsa chatloggen men du gav mig anledningar att göra det.

Han är riktigt störd faktiskt. Säger man såhär till någon kvinna?

"Tror du skulle klara en förlossning fint, känns som du har breda höfter"

Autistisk boomer som inte känner av att han låter som en fossil.

"Näcka av." - "Kan tukta lite om du vill." - "Kittla nipplesen." - "Är du redo att bli penetrerad?"

Nä, den här får man noll sympatier för.

"Vill knulla dej innan skolan så sperman rinner ur dig när du sitter i skolbänken och ser söt och oskyldig ut."


Slående hur dessa ensamma män sitter och fantiserar högljutt med sig själva i chatten. Tjejen behöver i princip bara visa livstecken nån gång då och då för att spammandet av sexuella tankar ska fortsätta. Det här är män som skulle gå att lura i flera timmar med en AI-dopad chatbot som med jämna mellanrum skickar en och annan bild på vilken kroppsdel som helst. Och folk härinne hävdar att fiskaren är drivande? 90 % av texten står ju Glugge för.


På riksarkivet finns en intressant text om den fina ätten vår nytillkomne pedofil verkar tillhöra. Ett stycke låter såhär:

"En bror till Gustaf Wathier H blev farfar till överste*Hugo William H*(1854—1931). Williams ende son var den frispråkige o slagfärdige*Gustaf (Gösta) Patrik H*(1883—1932), bekant för sina lustiga men ibland oförsynta upptåg. Han relegerades 1906 från Uppsala universitet för att ha plågat en katt. Detta råkade äga rum samtidigt som Sveriges första vänsterministär avgick med anledning av FK:s motstånd mot K Staaffs rösträttsförslag. Den bagatellartade händelsen gjordes därför av vänsterpressen riksbekant som välkommet belägg för adelns degeneration, särskilt som H i kvicka repliker brukade gissla liberalism o demokrati."

https://dumpen.se/wp-content/uploads...004_194923.jpg

Ptja. Om inte adeln degenererade i början av 1900-talet har Glugge onekligen gett oss nya belägg för denna utveckling. Dårskap verkar gå i släkten.

#493

Ja, du har helt rätt. Han sitter och basunerar ut sina sexuella fantasier i cyberrymden och är inte så intresserad av svaren han får. Trots att han gång på gång påpekar att han bryr sig om kvinnans njutning så är det hans egna fantasier som står i fokus.

Ibland så är fiskaren gåpåig och offensiv men i det här fallet inte. Ja. Det är fiskaren som inleder konversationen eftersom Mjölkis-Glugge kommit in via tips men annars är det ju han som driver konversationen och snuskar på.

Man kanske kan säga att Glugge tar dårskapen till nya nivåer? Kattplågaren må ha varit ett vidrigt as men Balltömmar-Glugge är verklighetsfrånvänd på ett annat sätt. Om nån tycker att ett namn är sexigt så inte fan är det Glugge? Men det hävdar Glugge. Fint och sexigt namn. Inte ens den slagfärdige och lustige Katt-Gustaf lär så ha tyckt, trots sjuk i huvudet, ty ingen har så någonsin tycker och kommer aldrig att göra.

Glugge Balltömmare. Hagbard Handfastes adlige och snedseglande polare. #493
Citera
2024-10-13, 13:04
  #41039
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av gart
Har dumpen fångat någon kvinnlig pedofil?

Citat:
Ursprungligen postat av orrtupp
En.
Fyra:

1. Kvinna som enbart konfronterades över telefon. Sökte småpojkar.

2. Överviktig kvinna med gigantisk tatuering över bröstet. Skulle sälja sitt eget barn.

3. Husbilskvinnan som följde med en man som konfronterades. Hävdar själv att hon bara fick skjuts.

4. Paret i Kramfors, en man och en kvinna.
Citera
2024-10-13, 13:07
  #41040
Medlem
LudvigSigurdDavids avatar
Äh jag börjar tröttna på dessa kärleksmöten, känner inte ni likadant? Charmen som de flesta 150 gäddorna är ju som bortblåst, nu känns det som man har sett allt.

Jag håller på att lära mig att slipa knivar, kul som fan!
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in